Kancelaria Notarialna
Maciej Szerer

Lex Est Quod Notamus

NOTARIUSZ

Maciej

Szerer

ul. Sienkiewicza 7/3
58-300

Wałbrzych

tel.:
74 842-66-18, 694-663-443
fax.:
74 842-66-18
www:
MaciejSzerer.notariusz.pl
Godziny pracy:
  • poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
  • po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje także możliwość dokonania czynności notarialnych w innych godzinach oraz w soboty i w dni wolne od pracy

W pobliżu Kancelarii znajduje się przestronny parking przy ulicy Rycerskiej (wjazd na parking od ulicy Bolesława Limanowskiego), a także miejsca parkingowe przy ulicach: Romana Dmowskiego, Mariana Buczka i Juliusza Słowackiego.

NOTARIUSZ MACIEJ SZERER - WAŁBRZYCH

Szanowni Państwo

Witam na stronie internetowej Kancelarii Notarialnej Notariusza Macieja Szerera.

Kancelaria prowadzi profesjonalną obsługę prawną w zakresie dokonywania czynności notarialnych zapewniając stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz kodeksem etyki zawodowej.

Notariusz Maciej Szerer gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz sprawne i merytoryczne załatwienie każdej sprawy, z zachowaniem tajemnicy notarialnej.

Czynności notarialne polegające na: poświadczaniu zgodności odpisów, wypisów, wyciągów lub kopii z okazanymi dokumentami, daty okazania dokumentów, daty pozostawania osoby przy życiu oraz własnoręczności podpisów dokonuje na bieżąco bez konieczności uprzedniego umówienia terminu. Pozostałe czynności notarialne dokonywane są po wcześniejszym telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu ich terminów.

Kancelaria Notarialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600, istnieje także możliwość dokonania czynności notarialnych w innych godzinach oraz w soboty i w dni wolne od pracy.

Wszelkie czynności notarialne dokonywane są w siedzibie Kancelarii, a w uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających Klientowi stawienie się w Kancelarii, także poza jej siedzibą (w szczególności w miejscu zamieszkania, szpitalu, domu opieki).

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.03 s.